Readers ask: Tivibu Google Nasıl Yapılır?

Tivibuyu internetten nasıl izlerim?

-Web sitemizde (www. tivibu.com.tr) sağ üst köşede yer alan “İZLE” butonuna basarak Web’den İzle ya da İndir İzle seçenekleri ile izlenebilirsiniz. -Web’den İzle özelliği ile Türk Telekom Kullanıcı Adı ve TekŞifre’niz ile giriş yaparak uyumlu internet tarayıcınız üzerinden izleme yapabilirsiniz.

Tivibu ya nasıl girilir?

1-Televizyonunuzun açık olduğundan emin olunuz. Kumandanızın üzerindeki numerik tuşlardan 1 ve 8 tuşlarına aynı zamanda 3 saniye kadar basınız. Kumandanızın “TV” tuşunun kırmızı ışığının yandığını göreceksiniz. Ardından “Televizyon Kodları” listesindeki televizyon kodunuzu tuşlayınız.

Tivibu internet gerektiriyor mu?

TTnet’in interaktif dijital televizyon servisi Tivibu için artık evinizde telefon ya da ADSL internet aboneliği olmasına gerek yok. PC Extra’nın haberine göre Tivibu aboneliği artık evde telefon olmadan da başlatılabilecek ama fiyatı ev telefonu olanlara göre aylık çok az daha pahalı olacak.

Tivibu şifresi nasıl girilir?

Bunun için, mesaj alanına TEKSIFRE yazın, bir boşluk bırakın ve TC KİMLİK NUMARANIZI, INTERNET HİZMET NUMARANIZI ya da başında sıfır olmadan SABİT TELEFON NUMARANIZI yazıp 6606’ya mesaj gönderin. Kullanıcı adınız ve TekŞifre’niz SMS olarak cep telefonunuza yeniden gönderilecektir.

Tivibu Web neden açılmıyor?

TiViBu Alıcısının – TiViBu Cihazının Açılmaması Cihaz üzerindeki ışıkların tamamı sönük ise Priz veya Kablo kaynaklı bir sorun yaşıyor olmanız mümkündür. Kabloyu cihazdan çıkarıp yeniden takmayı deneyebilirsiniz. Bazen kablo tam olarak cihaza oturmadığı için de sorun yaşanabilmektedir.

You might be interested:  FAQ: Google Chrome Da Eklentiler Nerede?

Tivibu nedir nasıl kullanılır?

Tivibu Web ile bilgisayarınız üzerinden yerli ve yabancı pek çok TV kanalına ulaşabilir, canlı yayınları istediğiniz zaman durdurup geri alabilir, binlerce film, dizi, belgesel, çocuk ve müzik içeriğine istediğiniz an ulaşabilir, kaçırdığınız yerli dizileri 1 hafta süresince kaydetmenize gerek kalmadan tekrar

Tivibu çalışmıyor ne yapmalıyım?

Donma ve mozaiklenme mi yaşıyorsunuz?

 1. Kablolarınızı kontrol ediniz.
 2. Modeminizi ve tivibu kutunuzu fişten çıkartıp takınız.
 3. Elektirik hattı adaptörünüz varsa fişini çıkartıp takınız.
 4. Tüm işlemleri yapmanıza rağmen sorun devam ediyorsa 4445375 ile irtibata geçiniz.

Tivibu kayıt nasıl yapılır?

Kumandanızın «Bilgi» tuşuna basınız. «Sağ Ok» ile kaydetmek istediğiniz programı bulun ve «Seçme» tuşuna basınız. •Ekrandaki program bilgisinden ‘Kaydet’ seçeneğine gelin ve «OK» tuşuna basınız. Kaydettiğiniz programı istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Tivibu kanal arama nasıl yapılır?

Kumandanızdan mod tuşuna basın. Sonra kurulum ve manuel arama bölümüne girin. Burada frekans yazan yere eklemek istediğiniz kanalın frekansını yazın. Sembol oranı yazan yere kumandanın tuşları ile girin.

Tivibu ne kadar kota harcar?

300Kbit/sn ile 1saat kota tüketimi: 132 Mbyte/saat. 4GB tarife ile 30 saat, 6GB tarife ile 46 saat Tivibu kullanılabiliyor.

Tivibu Go kaç TL?

TV keyfi avantajlı fiyatlarla her zaman, her yerde sizle! Tivibu Go Giriş Paketi’nin 24 ay taahhütlü aylık fiyatı 2,90 TL ‘dir. Avantajlı kampanyaları incelemek ve hemen başvurmak için tıklayınız.

Tivibu ücretsiz filmler hangileri?

Ücretsiz filmler, En iyiler En yeniler,

 • Adana İşi. Adana İşi(2015)
 • Hepsini Öldür. Kill’em All(2017)
 • Terminator: Genesis. Terminator: Genisys(2015)
 • Tek Aşkım. The One I Love(2014)
 • Hesaplaşma Zamanı Grudge Match(2014)
 • Madagaskar 2. Madagascar -02- Escape 2 Africa(2008)
 • Madagaskar.
 • Anaconda 2 – Lanetli orkidenin peşinde.

Tivibu abone numaramı nasıl öğrenebilirim?

Tivibu internet hizmet numaranızı bilmiyorsanız Türk Telekom müşteri hizmetleri numarası olarak 444 1 444 numaralı hattı arayarak ya da cep telefonunuzdan 0555 944 0 375 numarasına HIZMET NO yazarak kısa mesaj gönderebilirsiniz.

You might be interested:  FAQ: Google Earth I Nasıl Indirebilirim?

Tivibu Smart TV nasıl izlenir?

Tivibu Smart Tv uygulamasına Samsung Smart Hub üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca yenilenen arayüzüyle dilediğiniz içeriği kolayca izleyebilirsiniz. Samsung Smart TV HUB ‘tan TİVİBU ‘ya erişebilir, tek şifrenizle hemen giriş yapabilirsiniz.

Tivibu Ev paketi nedir?

Tivibu Ev ise internet üzerinden televizyon yayıncılığı olarak nitelendirilebilecek IPTV teknolojisidir. TTNet kısa bir süre önce Tivibu Ev adıyla bu hizmeti vermeye başladı. Olay internet üzerinden olduğu için zamandan bağımsız olarak televizyon izleyebilmektesiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *