Readers ask: Google Play’de Indirme Bekleniyor Ne Demek?

Google Play neden indirme bekleniyor diyor?

Bu işlem çoğu kişiye mantıksız gelebilir ancak çoğu Android telefon uygulamaları otomatik olarak Wi-Fi üzerinden indirdiğinden, bağlantıda yaşanan kesintiler ve kopmalar Google Play indirme bekleniyor hatasına neden olur. Eğer sorun devam ediyorsa hücresel veriye geçiş yaparak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Play Store’dan uygulama indiremiyorum ne yapmalıyım?

Play Store ‘un önbelleğini ve verilerini temizleme

 1. Cihazınızın Ayarlar uygulamasını açın.
 2. Uygulamalar ve bildirimler. Tüm uygulamaları göster’e dokunun.
 3. Aşağıya gidin ve Google Play Store ‘a. dokunun.
 4. Depolama Alanı
 5. Ardından, Verileri temizle’ye dokunun.
 6. Play Store ‘u yeniden açın ve indirme işleminizi tekrar deneyin.

Whatsapp telefona neden inmiyor?

Cihazda yeterli alan yok. WhatsApp ‘ı cihazınızda yeterli alan olmadığı için kuramıyorsanız Google Play Store’un önbelleğini ve verileri temizlemeyi deneyebilirsiniz: Telefonunuzun Ayarlar uygulamasını açın, Uygulamalar ve bildirimler > Uygulama bilgileri > Google Play Store > Depolama > ÖNBELLEĞİ TEMİZLE’ye dokunun.

Snap neden inmiyor?

Snapchat uygulamasını yüklerken sorun yaşamamak adına, internet bağlantısı kurulmalıdır. İnternet bağlantısı düşük olduğu sürece yükleme sırasında problem yaşayabilirsiniz. Buna rağmen hala indirme esnasında sorun yaşıyorsanız, öyleyse telefonunuzun hafızası dolmuş demektir.

You might be interested:  Question: Google Metinden Sese Nasıl Kullanılır?

Play Store devre dışı bırakıldı nasıl düzeltilir?

Telefonunuzdan Ayarlara girin. Uygulama yöneticisine (siz de sadece uygulamalar yazabilir, telefonunuzdaki uygulamaların olduğu yeri bulmalısınız) girin. Buradan Google Play Store ‘u bulun ve üstüne tıklayın. Açılan sayfada önce “güncellemeleri kaldır” seçeneğine, sonra da ” devre dışı bırak” seçeneğine tıklayın.

Play store silindi nasıl geri yüklenir?

SİLİNEN GOOGLE PLAY TEKRAR NASIL YÜKLENİR? İnternet tarayıcınız üzerinden Google Play APK araması yaparak Google Play APK’sını indirebilirsiniz. Cihazınızın ayarlar bölümünden bilinmeyen kaynaklardan uygulama yüklemeye izin ver sekmesini işaretleyerek dosyanızın yükleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Google Play Store verileri temizlenirse ne olur?

Google Play Store verilerini sildiğinizde uygulamalar ve verileri aynı kalır. Abonelikleriniz bile bağlı oldukları için etkilenmeyecek Google hesabınızla. Ayarlar, Play Store arama geçmişi dahil olmak üzere uygulama indirme tercihleri, tema, otomatik indirme vb. Gibi yalnızca Play Store içinden sıfırlanacaktır.

Google Play Hizmetleri verileri temizlenirse ne olur?

Bu verileri silerseniz, 3,9 GB gerçekten çok fazla olmasına rağmen Google Play hizmetleri yalnızca onu yeniden oluşturabilir (benimki sadece 300 MB kullanır). Ancak Play hizmetleri verilerini silerek hiçbir kişisel verilerinizi silmeyeceksiniz.

192 hatası nedir?

Hata kodu 192, Google Play Uygulamasının Google Hesabınızı tanıyamadığını da gösterebilir. Sorunu düzeltmek için Ayarlar’a gidin, Hesaplar’a dokunun ve ardından Hesabı kaldır’ı seçin. Hata 192, Android cihazınıza yeni uygulamalar indirmenizi engelliyorsa Play Store önbelleğini temizleyin ve cihazınızı yeniden başlatın.

WhatsApp ımı geri yükler misin?

WhatsApp ‘ı yükleme

 • Play Store’a gidin ve WhatsApp ‘ı aratın.
 • WhatsApp ‘ı açıp Hizmet Koşulları’mızı kabul ederek sonraki ekrana devam edin.
 • Telefon numaranızı doğrulayın.
 • Sohbet geçmişinize ait bir yedekleme bulunduysa ve bu yedeklemeyi geri yüklemek istiyorsanız Geri Yükle ‘yi seçin.
 • Son olarak adınızı yazın.
You might be interested:  Google Play Hizmetleri Kaldırılırsa Ne Olur?

Kaldırılan WhatsApp nasıl geri yüklenir?

Yedeklemenizi geri yüklemek için:

 1. WhatsApp ‘ı kaldırın ve yeniden yükleyin.
 2. WhatsApp ‘ı açın ve telefon numaranızı doğrulayın.
 3. Sohbet ve medyalarınızı Google Drive’dan geri yüklemek için, sorulduğunda GERİ YÜKLE’ye dokunun.
 4. Geri yükleme işlemi tamamlandıktan sonra İLERİ’ye dokunun.

WhatsApp Güncelleme 2020 nasıl yapılır?

Android. Google Play Store’a gidin ve WhatsApp ‘ı aratın. WhatsApp Messenger’ın yanındaki Güncelle düğmesine dokunun.

Snapchat Uygulama Bilgisi sorunu nasıl çözülür?

Sorunu çözmek için telefonunuzun Ayarlar > Uygulamalar ‘a girip, cihazınızda bulunan tüm uygulamaların yer aldığı listeden Snapchat ‘i bulun ve üzerine tıklayın. Açılan ekranda Snapchat ‘in telefonunuzda ne kadar yer kapladığını ve nerede depolandığını göreceksiniz. Bu ekrandaki seçeneklerden Önbelleği Temizle’ye dokunun.

Snapchat Güncellenmiyor ne yapmalıyım?

Eğer Android kullanıcısıysanız yapmanız gereken şey son derece basit. İlk olarak Google Play Store’ye girip ayarlardan otomatik güncellemeyi iptal etmelisiniz. Daha sonra herhangi bir APK sitesinden uygulamanın istediğiniz sürümünü indirerek tekrar kurulum yapabilirsiniz.

Snapchat nasıl şikayet edilir?

Bildirmek Çok Kolay! Uygulama İçi Bildirim: Uygunsuz içerikleri doğrudan uygulama üzerinden kolayca bize bildirebilirsin! Snap üzerine basılı tutup ardından ” Snap ‘e Bildir” butonuna tıklaman yeterli. Bizi haberdar edersen yardımcı olmak için elimizden geleni yaparız!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *