Quick Answer: Google Karanlık Mod Nasıl Açılır Pc?

Google Gece Modu nasıl açılır PC Windows 7?

Google, Chrome İçin Karanlık Mod Özelliğini Yayınlandı

  1. İlk olarak Chrome kısayoluna sağ tıklayın ve özellikler seçeneğine tıklayın.
  2. Açılan penceredeki ‘Hedef’ bölümünde uzun bir adres bulunacak. Bu adresin sonuna –enable-features=WebUIDarkMode –force-dark-mode ekleyin.
  3. Şimdi tarayıcınızı kapatın ve yeniden açın.

Google siyah tema nasıl yapılır PC?

İşte bu konuda bir adım atan Google, yeni yayımlanan Chrome 78 ile her siteyi koyu modda kullanmanıza imkan tanıyor. Bunun için ilk olarak adres çubuğuna chrome://flags/#enable-force-dark yazmanız ve “enter” tuşuna basmanız gerekiyor.

Google Gece Modu nasıl açılır?

Karanlık Mod özelliğini aktif hale getirebilmek için uygulamanın arama çubuğu kısmına “chrome://flags/#enable- android – night -mode” yazısını yazmanız ardından da “Git” seçeneğine dokunmanız gerekiyor. Sonrasında karşınıza gelen ekrandan “ Android Chrome UI dark mode” seçeneğine dokunun.

Koyu tema nasıl yapılır PC?

Windows 10’da Koyu Tema ‘yı (Modu) etkinleştirmek için, ‘Varsayılan uygulama modunu seçin (Choose your default app mode)’ menüsünün altında bulunan seçeneklerden ‘ Koyu (Dark)’ seçeneğini seçin. Seçimi yaptıktan hemen sonra, Windows 10 renk düzenini hemen ‘ Koyu Tema (Mod)’ olarak değiştirip güncelleyecek.

Google Gece modu nasıl yapılır PC?

Windows 10’da Chrome karanlık modu nasıl aktive edilir?

  1. Chrome kısayoluna sağ tıklayıp “Özellikler” kısmına girin.
  2. Hedef satırının sonuna tırnaklar olmadan “–force-dark-mode” ekleyin.
  3. Chrome uygulamasını bu kısayoldan başlatın ve karanlık modu deneyimleyin.
You might be interested:  Question: Telefondan Google Geçmişi Nasıl Silinir?

Google Gece Modu nasıl açılır PC?

Chrome kısayoluna sağ tıklayın ve özellikler seçeneğine tıklayın. Hemen ardından açılan penceredeki ‘Hedef’ bölümünde uzun bir adres bulunacak. Bu adresin sonuna –enable-features=WebUIDarkMode –force-dark-mode ekleyin. Fakat chrome.exe’den sonra boşluk bırakmayı unutmayın.

Karanlık mod nasıl yapılır?

Ayarlar uygulamasını açın, Ekran seçeneğine dokunun, Gece Modu ya da Karanlık Mod seçeneğini aktif hale getirin.

Google ekran siyah oldu nasıl düzelir?

Android sürümünüzü nasıl kontrol edeceğinizi öğrenin. Koyu tema veya rengi ters çevirme özelliklerini kullanarak ekranınızı koyu arka plana değiştirebilirsiniz. Koyu temayı etkinleştirin

  1. Cihazınızın Ayarlar uygulamasını açın.
  2. Erişilebilirlik’e dokunun.
  3. Ekran bölümünün altında Koyu tema’yı açın.

Chrome karanlık moddan nasıl çıkılır?

Bir siteyi karanlık moddan Çıkar / Dahil Et: + Siteye sağ tıklayın. + “Bu site için Süper Karanlık Modu Devre Dışı Bırak / Etkinleştir” i seçin.

Google’ın gece modu var mı?

Google, popüler arama uygulamasına yeni bir özellik ekledi; gece modu aktif hale geldi. Son olarak bu akıma uyan ise Google arama uygulaması oldu. Android 10 ve iOS 13 sürümlerini kullanan telefonlarda Google arama uygulaması yapanlar, diledikleri taktirde gece modunu deneyimleyebilecek.

Google Dark Mode nasıl kapatılır?

Açılan menüyü biraz aşağı indirip ”Karanlık sayfaları zorla” seçeneğini kapalı olarak değiştirin. Ama bu özelliği kullanıyorsan ve sayfaya özel kapatmak istiyorsan; Sağ tık menüsünü açın. Daha sonra ”Karanlık sayfa uygulamayı devre dışı bırak” seçeneğini seçin. Sağ tık ile kapattığında sadece sayfa için kapanır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *