Quick Answer: Google Hediye Kodu Nasıl Alınır?

Play kod nasıl alınır?

Google Play kodunu nasıl satın alırım? Sitemizden 7/24 google play kodu satın alabilirsiniz. Google Play Store uygulamasından yüklemek için,

  1. Google Play Store uygulamasını açın.
  2. Menü simgesine tıklayın.
  3. Kod Kullan veya Redeem’e tıklayıp kodunuzu yükleyin.

Google Play kodları kaç lira?

Google Play kodu 25 TL.

YouTube Premium nasıl hediye edilir?

YouTube hediye kartınızı veya kodunuzu kullanma

  1. Hediye kartınızı kullanmak istediğiniz Google Hesabında oturum açın.
  2. Hediye kartınızın üzerindeki URL’yi ziyaret edin veya youtube.com/redeem adresine gidin.
  3. Hediye kartınızın üzerindeki kodu girin.
  4. İleri’yi tıklayın.

Salla kazandan 10 TL Google Play Nasıl Kullanılır?

Google Play Store’de ödeme yöntemini Turkcell Mobil Ödeme seçen Android kullanıcıları Play Store’da geçerli 10 TL hediye kazanıyor.Hemen “ GOOGLEPLAY ” yazıp 2255’e gönder, hediyeniz hesabına yüklensin!

Google Play 3 TL indirim nasıl kullanılır?

play. google.com/redeem adresini ziyaret edin. Kodunuzu girin. Kullan’ı tıklayın. E-posta yoluyla bir Google Play hediyesi alırsanız hediyeyi, hediye e-postasından kullanabilirsiniz.

  1. Hediyenizi satın alan kullanıcının gönderdiği e-postayı bulun.
  2. Hediyeyi Kullan’ı seçin.
  3. Ekran talimatlarını uygulayın.

PUBG Mobile hediye kodu nereye yazılır?

Promo kodlarınızı Hesabım > Promo Kodlarım sayfasından görebilirsiniz. Promo kodu aktive edin: 1. adım: Promo Kodunuzu etkinleştimek için Redemption Center adresine gidin. Karakter ID’nizi, promo kodunuzu ve ekranda çıkan doğrulama kodunu ilgili alanlara girin ve Redeem butonuna tıklayın.

You might be interested:  Often asked: Google Playi Nasil Guncellerim?

Google Play Store bakiyesi nedir?

Google Play bakiyeniz, Google Play ‘de uygulama, oyun ve dijital içerik satın almak için kullanabileceğiniz kredidir. Bakiyenize ekleme yapmak için: Google Play hediye kartlarını kullanın.

Google Play kod ne işe yarar?

Google play kodu, Google Play Store’da bulunan ücretli uygulamalar veya oyunlar için kullanılan ödeme aracıdır. Play store’dan bir uygulama almak istiyorsanız google play TL kodunuzu yükledikden sonra, uygulamayı satın alabilirsiniz.

Google oyun kartı nedir?

Google Play hediye kartları kredi kartı veya mobil ödeme gerektirmeden Google Play’de alışveriş yapmanızı sağlayan kartlardır. Bu kart sayesinde oyun ve uygulama dışında kitap ve dergilerde satın alabilirsiniz.

YouTube Premium öğrenci kaç TL?

Öğrenciler ayda 9.99 TL ödeme yaparak öğrenci YouTube Premium aboneliğinden yararlanabilecek. Normal abonelerin ödeyeceği tutar ise aylık 16.99 TL olarak açıklanmıştı. Öğrenci paketi satın alma talebini iletecek kullanıcılar SheerID’ye doğrulama yapmak için yönlendirilecek.

YouTube kod nereye yazılır?

Kodu girme Telefon veya tabletinizde YouTube uygulamasını açın. Profil resminize dokunun ve Ayarlar’ı seçin. TV’de izle’ye dokunun. TV Kodu gir’e dokunun ve TV’nizde mavi renkte gösterilen kodu girin.

YouTube Premium ücretsiz nasıl alınır?

Ücretsiz olarak hediyeyi almak için öncelikle YouTube ‘da hesabınızı açmanız gerekiyor. Ardından “ YouTube Premium üyesi olun” kısmına giderek, “ Ücretsiz dene” butonuna tıklamanız gerekiyor. Bunun ardından satın alma profili oluşturarak ücretsiz YouTube Premium hesabını kullanmaya başlayabilirsiniz.

Google Play’de geçerli 5 TL Nasıl Kullanılır?

KATIL PLAY yazıp 2255’e gönderin, Google Play ‘de Turkcell Mobil Ödeme ile yapılacak harcamalarda kullanılacak 5 TL hediyeyi anında kazanın. Kampanyadan SMS ile bilgilendirilmiş müşteriler yararlanabilir.

Paycell 10 TL PUBG kuponu nasıl kullanılır?

Kampanyadan Turkcell bireysel faturalı ve ön ödemeli tüm müşteriler yararlanabilir. Kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce KATIL PUBG yazılıp 2255’e SMS gönderilmesi veya Paycell uygulaması Fırsatlar alanından HEMEN KATIL butonuna tıklanarak kampanyaya katılınması gerekmektedir.

You might be interested:  Question: Smart Tv Ye Google Chrome Nasıl Yüklenir?

App Store da geçerli 10 TL Nasıl Kullanılır?

Turkcell app store 10 tl nasıl kullanılır? Turkcell app store hediye çekini uygulamaya girip mobil ödeme bölümünden kullanabilirsiniz. Hediye çeki kazanmak için Turkcell’in size SMS ile bilgi vermesi gerekmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *