Question: Google Play Pegi Ne Demek?

Pegi 3 ne anlama geliyor?

PEGI (The Pan-European Game Information), Avrupa Interaktif Yazılım Federasyonu(ISFE) tarafından geliştirilen yaş derecelendirme sistemidir. Örneğin PEGI 3 demek 3 yaş ve üzeri çocukları için oyunun uygun olduğunu belirtmektedir.

Pegi ne demek türkçe?

Avrupa Oyun Bilgi Sistemi (İngilizce: Pan European Game Information) ya da kısaltmasıyla PEGI, video oyunlarını yaşa ve içeriğe göre sınıflandırarak tüketicilerin bu ürünleri satın alırken bilinçli kararlar almasına yardımcı olmak için kurulmuş Avrupa merkezli video oyunu içerik derecelendirme sistemidir.

Play Store Pegi 7 ne demek?

PEGI 7: İçeriklerde ses ve görüntü ile 7 yaş altı çocukları korkutabilecek içerikler olabilir. Bu tür oyunlarda çocuğunuzu korkutacak ses veya resimlere yer verilmez. Kötü Söz / Küfür: Tüm yaş grupları arasında uygun olarak görülür.

Google Play Store Pegi 3 ne demek?

PEGI 3: Bu etiketi taşıyan oyunlar neredeyse tüm yaş grupları için uygundur. PEGI 16: Oyun içerikleri daha belirgin ve bir kademe daha fazla olarak cinsel içerik, tütün ve uyuşturucuya özendirme ve daha kötü bir dil ile argo içerikleri ihtiva eder.

Pegi 16 kaç yaş üstü?

Oyun veya uygulamayı telefonunuza indirmeden önce YÜKLE butonu altında yer alan PEGI işaretinden oyun veya uygulamanın çocuğunuz için uygun olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Örneğin PEGI 16 işareti ile karşılaşırsanız söz konusu uygulama veya oyunun 16 yaş üstü kullanıcılara uygun olduğunu görebilirsiniz.

Play Store ebeveyn denetimi ne işe yarar?

Android telefonunuzu veya tabletinizi çocuklar da dahil başkalarıyla paylaşıyorsanız içeriklerin yetişkinlere uygunluk derecelendirmelerine bağlı olarak indirilmesini veya satın alınmasını engellemek için ebeveyn denetimlerini açabilirsiniz.

You might be interested:  Readers ask: Google Ana Sayfa Nasıl Yapılır?

3 mesajda ne anlama gelir?

Kalp anlamına gelir, bazen öpücük anlamında da kullanılır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *