Question: Google A Nasıl Ulaşabilirim?

Google ile nasıl iletişime geçebilirim?

Google Yönetici konsolu hesabınızda oturum açın. Yönetici hesabınızı (@gmail.com ile bitmeyen hesap) kullanarak oturum açın. Sağ üstteki simgesini tıklayın. Yardım penceresinde, Destek ekibiyle iletişime geç’i tıklayın.

Google nasıl mail atabilirim?

Anlık mesajlaşma veya e-posta ile destek almak için aşağıdaki adımları takip et:

  1. Google Yardım sayfasındaki, Google Drive’a tıkla.
  2. Ekranın sağ üst köşesindeki Bize ulaşın’a tıkla.
  3. Önce bir konu ve eğer ekranda belirirse bir de kategori seç.
  4. Sohbet talep et veya E-Posta desteği seçeneklerinden birine tıkla.

Google Şikayet Nasıl Yapılır?

Yasal konular dışında Google ‘ın Hizmet Şartları’nı veya Ürün Politikaları’nı ilgilendiren sorunlarınız varsa lütfen http://support. google.com sayfasını ziyaret edin. İçeriğin görüntülendiği her bir Google hizmeti için ayrı bir bildirim göndermenizi rica ederiz.

Youtube yetkililerine nasıl ulaşabilirim?

support.google.com/ youtube adresine gidip oturum açın. Sayfanın alt kısmındaki “Daha fazla yardıma mı ihtiyacınız var?” bölümünün altından Bize ulaşın’ı seçin. İçerik Üretici Destek Ekibimiz ile sohbet etmek için ilgili talimatları uygulayın.

Gmail ekibine nasıl ulaşabilirim?

Gmail Yardım Merkezi’ni Kullanmak. Gmail Yardım sayfasını aç. Bilgisayarının İnternet tarayıcısından https://support.google.com/mail/ adresine git.

Gmail silinirse ne olur?

Gmail hizmetinizi sildiğinizde ne olur? E-postalarınız ve posta ayarlarınız silinir. Artık e-posta göndermek veya almak için Gmail adresinizi kullanamazsınız. Google Hesabınız silinmez, yalnızca Gmail hizmetiniz kaldırılır.

You might be interested:  Readers ask: Telefona Google Play Nasıl Indirilir?

Google kişiler nerede?

Gmail’de kişi rehberine ulaşmak için ise yapmanız gereken tek şey sağ üstteki Google Uygulamarı butonuna tıkladıktan sonra Kişiler bölümüne girmek. Daha sonra Google Kişiler önizlemesine ulaşabilirsiniz. Burada Gmail’de bulunan tüm kişiler e-postaları ve telefon numaralarıyla listelenecek.

Google hesabımın şifresini unuttum ne yapabilirim 2020?

“Güvenlik” bölümünün altında Google ‘da oturum açma’yı seçin. Şifre ‘yi seçin. Tekrar oturum açmanız gerekebilir. Yeni şifrenizi girin, ardından Şifreyi Değiştir’i seçin.

Google Destek Pini nasıl yapılır?

Telefon destek PIN ‘inizi bulma

  1. Google Yönetici konsolu hesabınızda oturum açın.
  2. Sağ üstte, Yardım’ı tıklayın.
  3. Hâlâ yardıma ihtiyacınız varsa en alttaki Destek ekibiyle iletişime geçin’i tıklayın.
  4. Sorununuzu açıklamak için metin girin ve Yayınla’yı

YouTube Creator ne?

YouTube Creator Studio, YouTube içerik yaratıcıları (‘YouTubers’) için hesapları ve videoları Android telefonlarından yönetmeyi kolay hale getiren Google tarafından geliştirilmiş resmi bir uygulamadır. analitik istatistiklere, yorum moderasyonuna ve tabiki video editörüne hızlıca erişim sağlayabilirler.

YouTube şifremi unuttum ne yapmalıyım?

www. youtube.com/gaia_link adresine gidin. YouTube kullanıcı adınızı ve şifrenizi soldaki kutuya girin. Not: Eski YouTube şifrenizi hatırlamıyorsanız maalesef bu hesaplar için şifre kurtarma seçeneği yoktur. Kanalla ilgili hak talebinde bulun’u seçin.

YouTube doğrulama kodu nedir?

Kanalınızı doğrulamak için telefon numaranızı girmeniz istenir. Girdiğiniz numaraya mesaj veya sesli çağrı yoluyla bir doğrulama kodu göndeririz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *