Google Stadia Ne Zaman?

Google stadia çıktı mı?

Günümüz gelişen teknolojisi ile birlikte artık bulut servisleri de bilim kurgu filmlerine benzer bir nitelik kazanmaya başladı. Google ‘ın ise bir süredir beklenen bulut oyun servisi Google Stadia, bazı ülkelerde 2020 yılı itibarıyla kullanıma açıldı.

Google stadia ne zaman çıktı?

İşte yanıtı… Ne zaman yayınlanıyor? Google donanım şefi Rick Osterloh, bir süre önce Google Stadia ‘nın 19 Kasım 2019 günü kullanıma açılacağını kaydetmişti.

Stadia ücretli mi?

Şu an için aylık olarak 9,99 dolardan satılan Stadia Pro hizmeti mevcut kur ile 78,24 Türk lirasına denk geliyor.

Stadia paralı mı?

Aylık abonelik alan kullanıcılar, Stadia Pro’daki oyunlara erişim sağlayabilecek. Ancak tüm oyunlar aylık 9,99 dolarlık aboneliğe dahil değil. Yeni çıkan oyunlara erişim için ayrıca ödeme yapılması gerekecek. 2020’den itibaren Stadia kumandaları da ayrıca satışa çıkacak ve fiyatı 75 dolar olacak.

Stadia ne zaman çıkacak?

Google Stadia 2021 yılı itibarıyla; ABD, İngiltere, Kanada, İtalya, Fransa, İspanya, Almanya, Norveç ve Danimarka gibi ülkelerde kullanıma açık bulunuyor.

Stadia ne kadar?

Google Stadia ‘nın iki farklı paketi bulunuyor. Bunlardan biri Stadia Pro, diğeriyse Premiere Edition. Stadia Pro aylık 9,99 dolar iken Premiere Edition için tek seferlik 129 dolar ödeme yaptıktan sonra her ay düzenli olarak 9,99 dolar ödemeye devam etmek gerekiyor.

You might be interested:  Question: Google Hesabımdan Nasıl Çıkış Yaparım?

Google 2 ne zaman çıkacak?

Google ‘ın yeni amiral gemisi akıllı telefon ailesi Pixel ikinci nesli, kısa zaman sonra karşımıza çıkacak. YouTube üzerinden yayınladığı video ile Pixel 2 ailesini tanıtacağı günü açıklayan Google, etkinlik için 4 Ekim tarihini seçti.

Google stadia kac tl?

Stadia ‘nın başlangıç paketinin fiyatı 129 dolar olarak belirlendi. Paket kapsamında bir Stadia kumandası ve Chromecast Ultra TV adaptörü bulunuyor. Ayrıca Stadia Pro platformuna üç aylık abonelik de yine bu paket içerisinde yer alıyor.

Stadia Pro nedir?

Google Stadia, basit bir stream oyun servisi. Yani oyunları, dilediğiniz cihazla bulut üzerinden oynamanıza imkan sağlayan bir sistem. Google’ın bu servisi sayesinde, elinizde çok güçlü bir cihaz olmasa bile muazzam grafiklere sahip oyunları rahatlıkla oynayabileceksiniz.

Google stadia hangi ülkelerde?

Servisin kullanıma sunulduğu bu yeni 8 ülkeden önce ABD, Kanada, Birleşik Krallık, Fransa, İtalya, Almanya, İspanya, İsveç, Danimarka, Norveç, Finlandiya, Belçika, İrlanda, Hollanda’da kullanıma sunulmuştu.

Oyun konsolu ne kadar?

En Popüler Oyun Konsolu Ürünleri

 • Xbox Series X 1 TB SSD Oyun Konsolu 7.007,04 TL15 satıcı, en ucuz 7.007 TL.
 • PS5 Digital Edition Oyun Konsolu 7.099,00 TL15 satıcı, en ucuz 7.099 TL.
 • PS5 825 GB SSD Oyun Konsolu 7.649,00 TL15 satıcı, en ucuz 7.649 TL.
 • Xbox Series S 512 GB SSD Oyun Konsolu 4.049,99 TL17 satıcı, en ucuz 4.049 TL.

Nvidia GeForce Now hangi oyunlar var?

GeForce Now ile hangi oyunlar oynanabilir

 • Assassin’s Creed serisi.
 • Apex Legends.
 • Black Mesa.
 • Counter-Strike: Global Offensive.
 • DayZ.
 • Dead by Daylight.
 • Dota 2.
 • The Witcher 3: Wild Hunt.

Google stadia nasıl çalışır?

Google Stadia: Nasıl Çalışır? Stadia, 200 ülke ve bölgedeki Google ‘ın Veri Merkezlerinden oyunculara oyun akışı sağlıyor. Google ‘a göre Stadia, HDR ve surround ses ile 60 FPS’de 4K çözünürlüğe kadar gecikmesiz oyun sunabiliyor. Gelecekte Google, 120 FPS’de 8K çözünürlüğü de destekleyecektir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *