FAQ: Turkcell Google Play Hediyesi Nasil Kullanilir?

Turkcell Google Play 10 TL Hediye nasıl kullanılır?

Google Play Store’de ödeme yöntemini Turkcell Mobil Ödeme seçen Android kullanıcıları Play Store’da geçerli 10 TL hediye kazanıyor.Hemen “ GOOGLEPLAY ” yazıp 2255’e gönder, hediyeniz hesabına yüklensin!

Türkcell Google Play 5 TL Hediye nasıl kullanılır?

KATIL PLAY yazıp 2255’e gönderin, Google Play ‘de Turkcell Mobil Ödeme ile yapılacak harcamalarda kullanılacak 5 TL hediyeyi anında kazanın. Kampanyadan SMS ile bilgilendirilmiş müşteriler yararlanabilir.

Paycell PUBG 10 TL Nasıl Kullanılır?

Kampanyadan Turkcell bireysel faturalı ve ön ödemeli tüm müşteriler yararlanabilir. Kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce KATIL PUBG yazılıp 2255’e SMS gönderilmesi veya Paycell uygulaması Fırsatlar alanından HEMEN KATIL butonuna tıklanarak kampanyaya katılınması gerekmektedir.

Paycell hesabımı nasıl kullanabilirim?

Paycell uygulamasından Paycell Kart’ınıza aşağıdaki şekilde bakiye yükleyebilirsiniz: Uygulama marketlerden Paycell uygulaması indirilir ve açılır. Paycell Cüzdan’a “ Hesabım ” ve “Banka Kartları” adımları takip edilerek geçerli bir kredi veya banka kartı kaydedilir. “ Hesabım ” sekmesinden Paycell Kart’a tıklanır.

You might be interested:  Readers ask: Google Reklamlarını Nasıl Engelleyebilirim?

Google Play 10 TL hediye kodu nasıl kullanılır?

Google Play hediye kartını, hediye kodunu veya promosyon kodunu kullanma

  1. Google Play uygulamasını açın.
  2. Sağ üst taraftaki profil simgesine dokunun.
  3. Ödemeler ve abonelikler. Hediye kodunu kullan’a dokunun.
  4. Kodu girin.

Salla Kazan Paycell hediyesi nasıl kullanılır?

Detaylı Bilgi:

  1. Paycell ‘liler salladıkça hediyeleri topluyor!
  2. Paycell uygulamasında Ana Sayfada yer alan Salla Topla ikonuna tıklayıp telefonunuzu sallayarak hediyenizi alabilirsiniz.
  3. Hediye alma hakkı her Perşembe saat 00.00’da yenilenir ve bir sonraki Çarşamba 23.59’a kadar geçerli olur.

Turkcell 50 TL Hediye nasıl kullanılır?

50 TL hediye para kazanılma anından itibaren 30 gün süresince geçerlidir. 50 TL hediye para aktivasyon adımları şu şekildedir:

  1. Paycell uygulamasında “Paycell Hediyelerim” kısmında görüntülenen 50 TL hediye para görseli üzerine tıklanır.
  2. Gelen sayfada “Paycell Kart Ekle/Oluştur” butonuna basılır.

Turkcell Mobil Ödeme 10 TL Hediye nasıl kullanılır?

Turkcell Mobil Ödeme ile Google Play Store’da tek seferde yapılacak 10 TL ve üzeri harcamaya 10 TL hediye. Kampanyaya katılmak için KATIL GOOGLE yazıp 2255’e gönderin. Kampanyadan Turkcell bireysel faturalı ve ön ödemeli tüm müşteriler yararlanabilir.

Paycell kodu nasıl kullanılır?

Paycell uygulaması Profilim alanında yer alan Arkadaşını Davet Et butonuna tıklayarak arkadaşlarını Paycell uygulamasına davet edebilirsin. Davet ettiğin arkadaşın paylaştığın davet kodunu Profilinde yer alan Davet Kodu Gir alanına girdiğinde hem sen hem de arkadaşın 1.000 Paycell Puan kazanır.

App Store da geçerli 10 TL Nasıl Kullanılır?

Turkcell app store 10 tl nasıl kullanılır? Turkcell app store hediye çekini uygulamaya girip mobil ödeme bölümünden kullanabilirsiniz. Hediye çeki kazanmak için Turkcell’in size SMS ile bilgi vermesi gerekmektedir.

Paycell 20 TL PUBG kuponu nasıl kullanılır?

Kampanyadan Turkcell bireysel hazır kart veya faturalı ses hattı sahibi aboneler yararlanabilir. KATIL OYUN yazılıp 2255’e gönderildikten sonra Turkcell faturasına yansıtarak yapılacak 20 TL ve üzeri Zula, PUBG Mobile, Joygame, League of Legends harcamasına 10 TL değerinde 2.500 Paycell Puan hediye edilecektir.

You might be interested:  Readers ask: Google Da Arama Geçmişini Nasıl Silerim?

Play Store 10 TL ile ne yapılır?

Google Play Hesabım sayfasına girip “Ödeme” alanından “Paycell I Turkcell Mobil Ödeme”yi seçerek kolayca tanım yapabilirsiniz. Kazanılan 10 TL hattınıza anında yüklenecek olup, kazanımdan sonra 7 gün içerisinde Google Play ‘de Mobil Ödeme kullanılarak yapılan alışverişlerde kullanılabilir.

Telefon Numarasına ait Paycell şifresi nasıl alınır?

İlk şifreniz 16 haneli Paycell Kart numarasının son 4 hanesidir. Paycell uygulamasından, tüm banka ATM’lerinden ya da Paycell çağrı merkezinde IVR üzerinden şifrenizi değiştirebilirsiniz.

Paycel hazır limit nasıl kullanılır?

Kampanyaya katılım sağladıktan sonra Paycell uygulamasına girerek Paycell Kart’ınıza Hazır Limit ile tek seferde 150 TL ve üzeri yükleme yapmanız ve kampanya dönemi boyunca 150 TL ve üzeri Paycell Kart’ınız ile harcama yapmanız gereklidir.

Paycell hazır limit nedir nasıl kullanılır?

Arayüzü tamamen yenilenerek daha kullanıcı dostu hale gelen Paycell ‘e eklenen ‘ Hazır Limit ‘ özelliği sayesinde, kullanıcılar limitlerini diledikleri zaman Paycell Kart’larına aktararak harcama yapabiliyorlar. Üstelik kişiye özel belirlenen bu limitin bir kısmını fona çevirip nakit olarak da çekebiliyorlar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *